Historie

Myšlenka zřídit autoservis, se zrodila již v době, kdy jsme se tři kamarádi (nyní společníci), setkali v autoservisu, kde jsme po studiu získávali pracovní zkušenosti. Tyto zkušenosti jsme se rozhodli uplatnit a již v roce 2006 jsme společnými silami začali budovat autoservis.

Služby zákazníkům i vybavení autoservisu se postupně rozšiřovalo, v roce 2009 dochází k pořízení lakovací kabiny, což řadíme k průlomovým momentům v oblasti zkvalitňování služeb. V roce 2011 jsme se stali právnickou osobou a založili společnost KOMFORT AUTO s.r.o. Od roku 2013 působíme ve stávajících prostorách, kde i nadále modernizujeme vybavení a služby.

Současnost

V našem týmu pracují zkušení automechanici, karosáři i lakýrníci. Provádíme komplexní služby pro motoristy, od mechanických, karosářských a lakýrnických prací, po pneuservis, moderní diagnostiku a autoelektriku. Zaměřujeme se na všechny značky automobilů. Jsme smluvní servis Direct pojišťovny.

Klientům se věnujeme individuálně a vždy společně hledáme to nejlepší řešení. Největší odměnou je pro nás spokojený zákazník, který se k nám rád vrací.

Fotografie